Corel Draw

Rok szkolny

2003/2004 - 2004/2005 - 2005/2006 - 2006/2007 - 2007/2008 - 2008/2009 - 2009/2010 - 2010/2011 - 2011/2012 - 2012/2013 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016/2017

Filip Chrzuszcz
kl. III gim.

Dominika Darasz
kl. II gim.

Kamil Dąbek
kl. III gim.

Katarzyna Dąbek
kl. I LO

Julia Golonka
kl. I LO

Julia Golonka
kl. I LO

Urszula
Jachymczyk
kl. I LO

Urszula Kapusta
kl. III gim.

Anna Kobylarz
kl. I LO

Anna Kobylarz
kl. I LO

Michał Kopeć
kl. III gim.

Natalia Kosior
kl. II gim.

Błażej Kwaśnik
kl. III gim.

Błażej Kwaśnik
kl. III gim.

Aleksandra
Leboda
kl. I LO

Aleksandra
Leboda
kl. I LO

Hiacynta
Lewakowska
kl. III gim.

Nikola Lupa
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Laura Mastalerz
kl. III gim.

Laura Mastalerz
kl. III gim.

Mikiera Erik
kl. III gim.

Piotr Paniec
kl. I LO

Agnieszka
Pieczonka
kl. I LO

Wiktor Pluta
kl. III gim.

Wiktor Pluta
kl. III gim.

Jakub Roman
kl. II gim.

Wiktoria Solarska
kl. I gim.

Tomasz Solarski
kl. III gim.

Oliwia Sorbian
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Konrad Turek
kl. III gim.

Agnieszka
Wilczewska
kl. III gim.

Anna Zając
kl. I LO

Maciej Zeliaś
kl. III gim.

Maciej Zeliaś
kl. III gim.

Kamil Zygmunt
kl. I LO

Kamil Zygmunt
kl. I LO

 

 

 

 

 

2015/2016

Magdalena Bobowik
kl. VI

Magdalena Gara
kl. VI

Anna Jędral
kl. II gim.

Tamara Kot
kl. II gim.

Tamara Kot
kl. II gim.

Tamara Kot
kl. II gim.

Kacper Kuczyński
kl. VI

Kacper Kuczyński
kl. VI

Błażej Kwaśnik
kl. II gim.

Błażej Kwaśnik
kl. II gim.

Erik Mikiera
kl. II gim.

Michał Pietrusiński
kl. VI

Wiktoria Solarska
kl. VI

Anna Tarkowska
kl. II gim.

 

 

 

 

 

 

 

 

2014/2015

Jakub Deryło
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. III gim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012/2013

Maciej Bara
kl. II gim.

Maciej Bara
kl. II gim.

Julia Bargieł
kl. II gim.

Julia Bargieł
kl. II gim.

Julia Bargieł
kl. II gim.

Paulina Bernasiewicz
kl. II gim.

Michał Błażuk
kl. II gim.

Michał Błażuk
kl. II gim.

Michał Błażuk
kl. II gim.

Sara Bujczenko
kl. I gim.

Sara Bujczenko
kl. I gim.

Michalina Chmielowska
kl. II gim.

Jakub Deryło
kl. I gim.

Jakub Deryło
kl. I gim.

Agnieszka Dudek
kl. II gim.

Agnieszka Dudek
kl. II gim.

Agnieszka Dudek
kl. II gim.

Agnieszka Dudek
kl. II gim.

Kacper Dywan
kl. I gim.

Kacper Dywan
kl. I gim.

Kacper Dywan
kl. I gim.

Kacper Dywan
kl. I gim.

Luvsandorj Enkhbayar
kl. II gim.

Luvsandorj Enkhbayar
kl. II gim.

Patrycja Furtak
kl. II gim.

Patrycja Furtak
kl. II gim.

Paula Gadawska
kl. II gim.

Paula Gadawska
kl. II gim.

Dominika Gutowska
kl. II gim.

Izabella Jachymczyk
kl. II gim.

Izabella Jachymczyk
kl. II gim.

Izabella Jachymczyk
kl. II gim.

Sylwia Janeczko
kl. II gim.

Sylwia Janeczko
kl. II gim.

Sylwia Janeczko
kl. II gim.

Sylwia Janeczko
kl. II gim.

Cezary Kaleta
kl. I gim.

Cezary Kaleta
kl. I gim.

Katarzyna Kijowska
kl. II gim.

Katarzyna Kijowska
kl. II gim.

Sara Kochowska
kl. I gim.

Natalia Kołodziej
kl. II gim.

Kacper Kopeć
kl. II gim.

Kacper Kopeć
kl. II gim.

Kacper Kopeć
kl. II gim.

Katarzyna Kopeć
kl. II gim.

Katarzyna Kopeć
kl. II gim.

Katarzyna Kopeć
kl. II gim.

Katarzyna Kopeć
kl. II gim.

Katarzyna Kopeć
kl. II gim.

Jakub Krzywicki
kl. II gim.

Jakub Krzywicki
kl. II gim.

Weronika Kulpa
kl. II gim.

Weronika Kulpa
kl. II gim.

Maciej Łopusiński
kl. II gim.

Maciej Łopusiński
kl. II gim.

Hanna Marciniak
kl. II gim.

Jakub Marjankowski
kl. II gim.

Zuzanna Mikus
kl. II gim.

Zuzanna Mikus
kl. II gim.

Katarzyna Moliszewska
kl. I gim.

Katarzyna Moliszewska
kl. I gim.

Rafał Niedbałowski
kl. I gim.

Alicja Nikodem
kl. I gim.

Alicja Nikodem
kl. I gim.

Alicja Nikodem
kl. I gim.


Diana Piętowska
kl. I gim.

Diana Piętowska
kl. I gim.

Diana Piętowska
kl. I gim.

Piotr Pluta
kl. I gim.

Piotr Pluta
kl. I gim.

Tomasz Pokutycki
kl. II gim.

Tomasz Pokutycki
kl. II gim.

Aleksandra Religa
kl. II gim.

Aleksandra Religa
kl. II gim.

Julia Roman
kl. I gim.

Bartosz Rożek
kl. I gim.

Bartosz Rożek
kl. I gim.

Bartosz Rożek
kl. I gim.

Bartosz Rożek
kl. I gim.

Tomasz Stefaniak
kl. II gim.

Tomasz Stefaniak
kl. II gim.

Aleksandra Szegda
kl. II gim.

Aleksandra Szegda
kl. II gim.

Aleksandra Szegda
kl. II gim.

Julia Szegda
kl. I gim.

Julia Szegda
kl. I gim.

Julia Szegda
kl. I gim.

Julia Szegda
kl. I gim.

Dominika Wasiak
kl. I gim.

Dominika Wasiak
kl. I gim.

Dominika Wasiak
kl. I gim.

Hubert Wdowiak
kl. II gim.

Hubert Wdowiak
kl. II gim.

Hubert Wdowiak
kl. II gim.

Monika Wilk
kl. I gim.

Monika Wilk
kl. I gim.

Monika Wilk
kl. I gim.

Monika Wilk
kl. I gim.

Joanna Wrona
kl. I gim.

Joanna Wrona
kl. I gim.

Joanna Wrona
kl. I gim.

Julia Wrona
kl. II gim.

Julia Wrona
kl. II gim.

 

 

 

 

 

 

2011/2012

Kamil Adamkiewicz
kl. III gim.

Kamil Adamkiewicz
kl. III gim.

Kamil Adamkiewicz
kl. III gim.

Maciej Mara
kl. I gim.

Paweł Barszcz
kl. III gim.

Michał Błażuk
kl. I gim.

Jan Bosak
kl. III gim.

Jan Bosak
kl. III gim.

Jan Bosak
kl. III gim.

Jan Bosak
kl. III gim.

Jan Bosak
kl. III gim.

Jan Bosak
kl. III gim.

Jan Bosak
kl. III gim.

Józef Czerkies
kl. III gim.

Agnieszka Dudek
kl. I gim.

Izabella Jachymczyk
kl. I gim.

Izabella Jachymczyk
kl. I gim.

Izabella Jachymczyk
kl. I gim.

Sylwia Janeczko
kl. I gim.

Sylwia Janeczko
kl. I gim.

Katarzyna Kopeć
kl. I gim.

Katarzyna Kopeć
kl. I gim.

Weronika Kulpa
kl. I gim.

Maciej Niezgoda
kl. III gim.

Maciej Niezgoda
kl. III gim.

Maciej Niezgoda
kl. III gim.

Maciej Niezgoda
kl. III gim.

Maciej Niezgoda
kl. III gim.

Aleksandra Nowak
kl. III gim.

Aleksandra Nowak
kl. III gim.

Michał Pająk
kl. I gim.

Magdalena Piłat
kl. III gim.

Filip Pinzuł
kl. III gim.

Filip Pinzuł
kl. III gim.

Izabela Podolecka
kl. III gim.

Tomasz Pokutycki
kl. I gim.

Tomasz Stefaniak
kl. I gim.

Aleksandra Szegda
kl. I gim.

Aleksandra Szegda
kl. I gim.

Weronika Trzpis
kl. III gim.

Monika Zygmunt
kl. III gim.

 

 

 

2010/2011

Jakub Anwajler
kl. III gim.

Jakub Anwajler
kl. III gim.

Gabriela Bałata
kl. VI

Michał Bień
kl. II gim.

Magdalena Biernat
kl. II gim.

Anna Błażuk
kl. III gim.

Anna Błażuk
kl. III gim.

Jan Bosak
kl. II gim.

Joanna Góra
kl. II gim.

Adrian Hara
kl. II gim.

Inez Herzog
kl. II gim.

Piotr Kamiński
kl. II gim.

Monika Kawalec
kl. III gim.

Monika Kawalec
kl. III gim.

Marcin Kisiel
kl. II gim.

Marcin Kulpa
kl. III gim.

Natalia Lis
kl. I gim.

Izabela Mroczkowska
kl. III gim.

Krystian Muciek
kl. III gim.

Krystian Muciek
kl. III gim.

Maciej Niezgoda
kl. II gim.

Nicole Nowacka
kl. III gim.

Nicole Nowacka
kl. III gim.

Aleksandra Nowak
kl. II gim.

Aleksandra Nowak
kl. II gim.

Nikola Paruzel
kl. III gim

Karolina Piasek
kl. III gim..

Karolina Piasek
kl. III gim.

Oskar Pieniak
kl. II gim.

Oskar Pieniak
kl. II gim.

Oskar Pieniak
kl. II gim.

Oskar Pieniak
kl. II gim.

Izabela Podolecka
kl. II gim.

Joanna Podsiadło
kl. I LO

Paulina Sadowska
kl. III gim.

Paulina Sadowska
kl. III gim.

Kacper Sieroń
kl. II gim.

Emilia Sulik
kl. III gim.

Emilia Sulik
kl. III gim.

Alan Szarek
kl. III gim.

Alan Szarek
kl. III gim.

Mikołaj Szlęzak
kl. III gim.

Mikołaj Szlęzak
kl. III gim.

Artur Tarnowski
kl. II gim.

Aleksandra Tomczyk
kl. III gim.

Mikołaj Trzpis
kl. III gim.

Weronika Trzpis
kl. II gim.

Mikołaj Trzpis
kl. III gim.

Marlena Wawer
kl. II gim.

Wiktoria Wolińska
kl. II gim.

Wiktoria Wolińska
kl. II gim.

Wiktoria Wolińska
kl. II gim.

Mikołaj Wrona
kl. II gim.

 

 

2009/2010

Mirosław Cichoń
kl. III gim.

Mirosław Cichoń
kl. III gim.

Mirosław Cichoń
kl. III gim.

Monika Jakubowska
kl. III gim.

Monika Jakubowska
kl. III gim.

Aleksandra Kowalska
kl. III gim.

Patryk Kuzik
kl. III gim.

Michał Wolak
kl. III gim.

Michał Wolak
kl. III gim.

 

 

2008/2009

Bartłomiej Bajda
kl. III gim.

Julia Bargieł
kl. IV

Jagoda Dyzia
kl. V

Luvsandorj Enkhbayar
kl. IV

Oscar Jagielski
kl. III gim.

Oscar Jagielski
kl. III gim.

Adam Kobielski
kl. IV

Tomasz Kuchta
kl. III gim.

Wiktoria Litkowiec
kl. IV

Wiktoria Litkowiec
kl. IV

Łukasz Łoch
kl. III gim.

Łukasz Łoch
kl. III gim.

Łukasz Łoch
kl. III gim.

Bartosz Łuczak
kl. III gim.

Oliwia Łukasik
kl. V

Anna Świszcz
kl. V

Adrian Szeląg
kl. III gim.

Adrian Szeląg
kl. III gim.

 

 

 

 

2007/2008

Paweł Biernacki
kl. IV

Blanka Holuk
kl. IV

Adam Kobielski
kl. IV

Klaudia Kotaś
kl. IV

Natalia Lis
kl. IV

Daria Litkowiec
kl. IV

Daria Litkowiec
kl. IV

Aleksandra Łopusińska
kl. IV

Aleksandra Łopusińska
kl. IV

Aleksandra Łopusińska
kl. IV

Aleksandra Łopusińska
kl. IV

Aleksandra Łopusińska
kl. IV

Aleksandra Łopusińska
kl. IV

Oliwia Łukasik
kl. IV

Amanda Olearczuk
kl. IV

Jan Rusinek
kl. IV

Anna Świszcz
kl. IV

Małgorzata Wciseł
kl. IV

 

 

 

 

2006/2007

Katarzyna Anwajler
kl. II gim.

Katarzyna Anwajler
kl. II gim.

Adam Domagała
kl. II gim.

Patrycja Kamińska
kl. II gim.

Agnieszka Łuczak
kl. II gim.

Agnieszka Łuczak
kl. II gim.

Katarzyna Maciałek
kl. II gim.

Katarzyna Maciałek
kl. II gim.

Katarzyna Maciałek
kl. II gim.

Jakub Organista
kl. II gim.

Piotr Paruch
kl. II gim.

Magdalena Pieklik
kl. II gim.

Magdalena Pieklik
kl. II gim.

Magdalena Piłat
kl. IV

Jan Poński
kl. II gim.

Jan Poński
kl. II gim.

Katarzyna Próchniak
kl. II gim.

Katarzyna Próchniak
kl. II gim.

Aleksandra Rożek
kl. II gim.

Aleksandra Rożek
kl. II gim.

Bartosz Sekulski
kl. II gim

Katarzyna Sobczyk
kl. II gim

Katarzyna Sobczyk
kl. II gim

Artur Tarnowski
kl. IV

Weronika Trzpis
kl. IV

Krzysztof Wiączek
kl. II gim

Krzysztof Wiączek
kl. II gim

Krzysztof Wiączek
kl. II gim

Krzysztof Wiączek
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

Anna Wróbel
kl. II gim

 

 

 

 

 

 

 

2005/2006

Magdalena Kijowska
kl. V

Paulina Misiak
kl. V

Jakub Sarysz
kl. IV

Blanka Tarnowska
kl. V

Mikołaj Wrona
kl. III

 

 

 

 

 

 

2004/2005

Michał Bałata
kl. III

Michał Bałata
kl. III

Agnieszka Brach
kl. III

Agnieszka Brach
kl. III

Kacper Gejzak
kl. IV

Anna Głowacka
kl. IV

Anna Głowacka
kl. IV

Dominika Janeczko
kl. III

Dominika Janeczko
kl. III

Dominika Janeczko
kl. III

Jakub Janeczko
kl. VI

Magdalena Kijowska
kl. IV

Przemysław Lubaś
kl. IV

Karolina Łukasik
kl. VI

Aleks Maik
kl. IV

Kamila Majos
kl. III

Joanna Mądzik
kl. IV

Jagoda Michno
kl. VI

Kacper Michno
kl. III

Paulina Misiak
kl. IV

Kamila Pawlik
kl. IV

Jacek Sobiło
kl. VI

Emilia Sulik
kl. III

Jakub Syta
kl. IV

Konrad Świątek
kl. VI

Blanka Tarnowska
kl. IV

Mikołaj Truś
kl. III

Mikołaj Trzpis
kl. III

Anna Wrona
kl. III

Anna Wrona
kl. III

Katarzyna Żak
kl. III

Katarzyna Żak
kl. III

Katarzyna Żak
kl. III

2003/2004

Marcin Bednarz
kl. V

Marcin Bednarz
kl. V

Diana Belechowicz
kl. V

Marcelina Chabel
kl. V

Michał Dadia
kl. IV

Jakub Domagała
kl. VI

Adam Jedynak
kl. IV

Sylwia Kalisz
kl. V

Barbara Karyta
kl. V

Ariel Kusal
kl. V

Beniamin Kusal
kl. IV

Karolina Łukasik
kl. V

Zbigniew Milarski
kl. VI

Michał Mroziński
kl. V

Aleksandra Pałuba
kl. IV

Michał Piekielniak
kl. VI

Wojciech Sasiela
kl. VI

Juliusz Szatan
kl. VI

Krystian Świątek
kl. V

 

 

 

2003/2004 - 2004/2005 - 2005/2006 - 2006/2007 - 2007/2008 - 2008/2009 - 2009/2010 - 2010/2011 - 2011/2012 - 2012/2013 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017

Grzegorz Kopański (Gregok)

grafika, muzyka, programowanie

Kontakt:          gregtbg@poczta.onet.pl         

 

Licznik odwiedzin: