Gimp

Rok szkolny

2004/2005 - 2005/2006 - 2006/2007 - 2007/2008 - 2008/2009 - 2009/2010 - 2010/2011 - 2011/2012 - 2012/2013 - 2013/2014 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017 - 2017/2018
2018/2019
 

2018/2019

Krzysztof Hudela
kl. III gim.

Zofia Mianowska
kl. VII

Zofia Mianowska
kl. VII

Piotr Wompel
kl. VII

 

 

 

 

 

 

 

2017/2018

Paulina Bartyzel
kl. III gim.

Karolina
Błażkiewicz
kl. VII

Michał Chmiel
kl. II gim.

Kinga Chwieja
kl. VI

Dominika Darasz
kl. III gim.

Iga Domańska
kl. III gim.

Jakub Dryś
kl. III gim.

Gabriela Jędral
kl. VII

Olga Kowalik
kl. II gim

Michalina Pietrusińska
kl. II gim.

Jagoda Płaza
kl. II gim.

Karolina Rzemieniarz
kl. III gim.

Julia Siatka
kl. III gim..

Aleksandra
Turczyk
kl. II gim.

 

 

 

 

 

 

 

 

2016/2017

Paulina Bartyzel
kl. II gim.

Bartosz Bereski
kl. II gim.

Julia Bryła
kl. II gim.

Karolina
Bybrowska
kl. II gim.

Miron Czech
kl. II gim.

Natalia Kosior
kl. II gim.

Natalia Kosior
kl. II gim.

Antoni Roman
kl. II gim

Bartłomiej Sabat
kl. VI

Julia Siatka
kl. II gim

Krzysztof Stajniak
kl. II gim.

Krzysztof Stajniak
kl. II gim..

Michał Zelik
kl. I LO

.

 

 

 

 

 

 

 

 

2015/2016

Kacper Bałata
kl. III gim.

Julia Bryła
kl. I gim.

Julia Bryła
kl. I gim.

Julia Bryła
kl. I gim.

Karolina
Bybrowska
kl. I gim.

Jakub Deryło
kl. I LO

Iga Domańska
kl. I gim.

Magdalena Jopek
kl. III gim.

Piotr Paniec
kl. III gim.

Gabriela Piotrowska
kl. III gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. III gim.

Krzysztof Wilk
kl. III gim.

Aleksandra Wiórkiewicz
kl. III gim.

Anna Zając
kl. III gim.

Michał Zelik
kl. III gim.

Michał Zelik
kl. III gim.

Kamil Zygmunt
kl. III gim.

 

 

 

 

 

2014/2015

Kacper Bałata
kl. II gim.

Julia Bryła
kl. VI

Julia Bryła
kl. VI

Sara Bujczenko
kl. III gim.


Filip Chrzuszcz
kl. I gim.

Bartosz Deryło
kl. II gim

Jakub Deryło
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. III gim.

Jakub Dryś
kl. V

Jakub Dryś
kl. V

Kacper Dywan
kl. III gim.

Urszula
Jachymczyk
kl. II gim.

Kinga Kopeć
kl. III gim.

Olga Kowalik
kl. V

Jagoda Kucharzyk
kl. I gim.

Jagoda Kucharzyk
kl. I gim.

Błażej Kwaśnik
kl. I gim.

Samuel Leończyk
kl. III gim.

Alexandra Lewandowska
kl. VI

Katarzyna Moliszewska
kl. III gim.

Katarzyna Moliszewska
kl. III gim.

Rafał Niedbałowski
kl. III gim.

Rafał Niedbałowski
kl. III gim.

Adrian Olearczuk
kl. II gim.

Adrian Olearczuk
kl. II gim.

Piotr Pluta
kl. III gim.

Piotr Pluta
kl. III gim.

Pluta Wiktor
kl. I gim.

Jakub Półgrabski
kl. VI

Julia Roman
kl. III gim.

Julia Siatka
kl. VI

Wiktoria Solarska
kl. V

Agnieszka Stawiarska
kl. III gim.

Julia Szegda
kl. III gim.

Aleksandra
Turczyk
kl. V

Konrad Turek
kl. I gim.

Dominika Wasiak
kl. III gim.

Monika Wilk
kl. III gim.

Monika Wilk
kl. III gim.

Joanna Wrona
kl. III gim.

Joanna Wrona
kl. III gim.

Michał Zelik
kl. II gim.

Jan Ziętek
kl. I gim.

 

2013/2014

Jakub Deryło
kl. II gim.

Cezary Kaleta
kl. II gim.

Bartosz Rożek
kl. II gim.

Bartosz Rożek
kl. II gim.

Dominika Wasiak
kl. II gim.

 

 

 

 

 

 

2012/2013

Maciej Bara
kl. II gim.

Maciej Bara
kl. II gim.

Julia Bargieł
kl. II gim.

Sara Bujczenko
kl. I gim.

Michalina Chmielowska
kl. II gim.

Luvsandorj Enkhbayar
kl. II gim.

Luvsandorj Enkhbayar
kl. II gim.

Luvsandorj Enkhbayar
kl. II gim.

Daniel Fajt
kl. I gim.

Dominika Gutowska
kl. II gim.

Izabella Jachymczyk
kl. II gim.

Sylwia Janeczko
kl. II gim.

Sylwia Janeczko
kl. II gim.

Sara Kochowska
kl. I gim.

Kacper Kopeć
kl. II gim.

Kacper Kopeć
kl. II gim.

Katarzyna Kopeć
kl. II gim.

Katarzyna Kopeć
kl. II gim

Jakub Krzywicki
kl. II gim

Weronika Kulpa
kl. II gim

Weronika Kulpa
kl. II gim

Maciej Łopusiński
kl. II gim

Maciej Łopusiński
kl. II gim

Maciej Łopusiński
kl. II gim

Maciej Łopusiński
kl. II gim

Jakub Marjankowski
kl. II gim

Artur Mikrut
kl. II gim

Zuzanna Mikus
kl. II gim

Katarzyna Moliszewska
kl. I gim

Rafał Niedbałowski
kl. I gim

Alicja Nikodem
kl. I gim

Piotr Pluta
kl. I gim

Tomasz Pokutycki
kl. II gim

Bartosz Rożek
kl. I gim

Aleksandra Szegda
kl. II gim

Julia Szegda
kl. I gim

Joanna
Waszyńska
kl. II gim

 

 

 

 

 

 

 

2011/2012

Joanna Góra
kl. III gim.

Maciej Niezgoda
kl. III gim.

Kacper Sieroń
kl. III gim.

 

 

 

 

 

 

 

 

2010/2011

Paweł Biernacki
kl. I gim.

Paweł Biernacki
kl. I gim.

Paweł Biernacki
kl. I gim.

Magdalena Biernat
kl. I gim.

Wojciech Gawroński
kl. I gim.

Katarzyna Gładysz
kl. I gim.

Aleksander Gospodarczyk
kl. I gim.

Karolina Grdeń
kl. I gim.

Krzysztof Kołeczek
kl. I gim.

Rafał Konefał
kl. I gim.

Izabela Kowalska
kl. II gim.

Dominika Krużel
kl. I gim.

Dominika Krużel
kl. I gim.

Dominika Krużel
kl. I gim.

Bartłomiej Kupiec
kl. I gim.

Mateusz Kupiec
kl. I gim.

Wiktoria Lachowska
kl. I gim.

Aleksandra Łopusińska
kl. I gim.

Oliwia Łukasik
kl. I gim.

Amanda Olearczuk
kl. I gim.

Michał Piłat
kl. I gim.

Michał Piłat
kl. I gim.

Katarzyna Rożek
kl. I gim.

Anna Śmiłowska
kl. I gim.

Jakub Sulik
kl. I gim.

Krzysztof Wroczek
kl. I gim.

Rudolf Zych
kl. I gim.

 

 

 

 

 

 

2009/2010

Jakub Anwajler
kl. II gim.

Jakub Anwajler
kl. II gim.

Adrian Bryła
kl. VI

Magda Dendura
kl. VI

Jagoda Dyzia
kl. VI

Inez Herzog
kl. I gim.

Piotr Kamiński
kl. I gim.

Piotr Kamiński
kl. I gim.

Piotr Kamiński
kl. I gim.

Piotr Kamiński
kl. I gim.

Monika Kawalec
kl. II gim.

Monika Kawalec
kl. II gim.

Adam Kobielski
kl. VI

Sylwia Kochowska
kl. I gim.

Izabela Kowalska
kl. I gim.

Izabela Kowalska
kl. I gim.

Dominika Krużel
kl. VI

Mateusz Kupiec
kl. VI

Patryk Kuzik
kl. III gim.

Patryk Kuzik
kl. III gim.

Natalia Lis
kl. VI

Daria Litkowiec
kl. VI

Aleksandra Łopusińska
kl. VI

Aleksandra Łopusińska
kl. VI

Oliwia Łukasik
kl. VI

Kamila Majos
kl. VI

Izabela Mroczkowska
kl. II gim.

Izabela Mroczkowska
kl. II gim.

Izabela Mroczkowska
kl. II gim.

Nikola Paruzel
kl. II gim.

Oskar Pieniak
kl. I gim.

Oskar Pieniak
kl. I gim.

Mikołaj Ratenburg
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. II gim.

Paulina Sadowska
kl. II gim.

Paulina Sadowska
kl. II gim.

Michalina Stachurska
kl. II gim.

Alan Szarek
kl. II gim.

Mikołaj Szlęzak
kl. II gim.

Aleksandra Tabor
kl. II gim.

Aleksandra Tabor
kl. II gim.

Mikołaj Trzpis
kl. II gim.

Wiktoria Wolińska
kl. I gim.

Wiktoria Wójciak
kl. VI

Dominika Żołyniak
kl. I gim.

 

 

 

2008/2009

Patryk Kuzik
kl. II gim.

Patryk Kuzik
kl. II gim.

Patryk Kuzik
kl. II gim.

Katarzyna Rusak
kl. I gim.

Michał Wolak
kl. II gim.

Michał Wolak
kl. II gim.

Michał Wolak
kl. II gim.

 

 

 

 

2007/2008

Katarzyna Anwajler
kl. III gim.

Katarzyna Anwajler
kl. III gim.

Katarzyna Anwajler
kl. III gim.

Bartłomiej Bajda
kl. II gim.

Bartłomiej Bajda
kl. II gim.

Bartłomiej Bajda
kl. II gim.

Bartłomiej Bajda
kl. II gim.

Agnieszka Brach
kl. VI

Józef Czerkies
kl. V

Józef Czerkies
kl. V

Józef Czerkies
kl. V

Marcin Dec
kl. II gim.

Magda Dendura
kl. VI

Adam Domagała
kl. III gim.

Adam Domagała
kl. III gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Bartosz Gawroński
kl. II gim.

Anna Głowacka
kl. I gim

Anna Głowacka
kl. I gim.

.Oscar Jagielski
kl. II gim.

Oscar Jagielski
kl. II gim.

Oscar Jagielski
kl. II gim.

Oscar Jagielski
kl. II gim.

Krzysztof Jarośka
kl. I gim.

Krzysztof Jarośka
kl. I gim.

Anita Juszczuk
kl. VI

Anita Juszczuk
kl. VI

Anita Juszczuk
kl. VI

Patrycja Kamińska
kl. III gim.

Magdalena Kijowska
kl. I gim.

Sandra Kozieł
kl. III gim.

Tomasz Kuchta
kl. II gim.

Bartosz Kuśmierek
kl. III gim.

Bartosz Kuśmierek
kl. III gim.

Łukasz Łoch
kl. II gim.

Łukasz Łoch
kl. II gim.

Łukasz Łoch
kl. II gim.

Łukasz Łoch
kl. II gim.

Agnieszka Łuczak
kl. III gim.

Agnieszka Łuczak
kl. III gim.

Bartosz Łuczak
kl. II gim.

Bartosz Łuczak
kl. II gim.

Bartosz Łuczak
kl. II gim.

Bartosz Łuczak
kl. II gim.

Bartosz Łuczak
kl. II gim.

Katarzyna Maciałek
kl. III gim.

Katarzyna Maciałek
kl. III gim.

Katarzyna Maciałek
kl. III gim.

Katarzyna Maciałek
kl. III gim.

Aleks Maik
kl. I gim.

Aleks Maik
kl. I gim.

Sylwia Mroczkowska
kl. II gim.

Sylwia Mroczkowska
kl. II gim.

Sylwia Mroczkowska
kl. II gim.

Sylwia Mroczkowska
kl. II gim.

Sylwia Mroczkowska
kl. II gim.

Nicole Nowacka
kl. VI

Nicole Nowacka
kl. VI

Nicole Nowacka
kl. VI

Nicole Nowacka
kl. VI

Nicole Nowacka
kl. VI

Jakub Organista
kl. III gim.

Jakub Organista
kl. III gim.

Jakub Organista
kl. III gim.

Piotr Paruch
kl. III gim.

Piotr Paruch
kl. III gim.

Piotr Paruch
kl. III gim.

Piotr Paruch
kl. III gim.

Katarzyna Próchniak
kl. III gim.

Mikołaj Ratenburg
kl. VI

Mikołaj Ratenburg
kl. VI

Mikołaj Ratenburg
kl. VI

Anna Rolek
kl. III gim.

Aleksandra Rożek
kl. III gim.

Aleksandra Rożek
kl. III gim.

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. VI

Magdalena Sałata
kl. III gim.

Bartosz Sekulski
kl. III gim.

Bartosz Sekulski
kl. III gim.

Bartosz Sekulski
kl. III gim.

Katarzyna Sieroń
kl. III gim.

Katarzyna Sieroń
kl. III gim.

Katarzyna Sobczyk
kl. III gim.

Katarzyna Sobczyk
kl. III gim.

Katarzyna Sobczyk
kl. III gim.

Katarzyna Sobczyk
kl. III gim.

Katarzyna Sobczyk
kl. III gim.

Katarzyna Sobczyk
kl. III gim.

Katarzyna Sobczyk
kl. III gim.

Adrian Szeląg
kl. II gim.

Adrian Szeląg
kl. II gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Mikołaj Truś
kl. VI

Mikołaj Truś
kl. VI

Artur Wawer
kl. IV

Marlena Wawer
kl. V

Krzysztof Wiączek
kl. III gim.

Krzysztof Wiączek
kl. III gim.

Krzysztof Wiączek
kl. III gim.

Krzysztof Wiączek
kl. III gim.

Krzysztof Wiączek
kl. III gim.

Krzysztof Wiączek
kl. III gim.

Anna Wrona
kl. VI

Marcin Wrona
kl. II gim.

Anna Wróbel
kl. III gim.

Anna Wróbel
kl. III gim.

Michał Złotek
kl. III gim.

Katarzyna Żak
kl. VI

Katarzyna Żak
kl. VI

 

2006/2007

Michał Bałata
kl. V

Filip Biżek
kl. V

Kacper Gejzak
kl. VI

Kacper Gejzak
kl. VI

Anna Głowacka
kl. VI

Magdalena Kijowska
kl. VI

Przemysław Lubaś
kl. VI

Przemysław Lubaś
kl. VI

Przemysław Lubaś
kl. VI

Przemysław Lubaś
kl. VI

Aleks Maik
kl. VI

Joanna Mądzik
kl. VI

Kacper Michno
kl. V

Paulina Misiak
kl. VI

Paulina Misiak
kl. VI

Katarzyna Rusak
kl. V

Katarzyna Rusak
kl. V

Katarzyna Rusak
kl. V

Jakub Syta
kl. VI

Blanka Tarnowska
kl. VI

Blanka Tarnowska
kl. VI

Anna Wrona
kl. V

Katarzyna Żak
kl. V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2005/2006

Anna Głowacka
kl. V

Magdalena Kijowska
kl. V

Magdalena Kijowska
kl. V

Blanka Tarnowska
kl. V

 

 

 

 

 

 

 

2004/2005

Karol Baran
kl. V

Karol Baran
kl. V

Klaudia Czech
kl. VI

Magdalena Jurasz
kl. V

Magdalena Jurasz
kl. V

Karolina Łukasik
kl. VI

Karolina Łukasik
kl. VI

Karolina Łukasik
kl. VI

Jagoda Michno
kl. VI

 

 

2004/2005 - 2005/2006 - 2006/2007 - 2007/2008 - 2008/2009 - 2009/2010 - 2010/2011 - 2011/2012 - 2012/2013 - 2013/2014 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017 - 2017/2018
2018/2019

Grzegorz Kopański (Gregok)

grafika, muzyka, programowanie

Kontakt:          gregtbg@poczta.onet.pl         

 

Licznik odwiedzin: