Blender i Cinema 4D

Rok szkolny

2003/2004 - 2004/2005 - 2005/2006 - 2006/2007 - 2007/2008 - 2008/2009 - 2009/2010 - 2010/2011
2011/2012 - 2013/2014 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017 - 2017/2018 - 2018/2019
 

 

2018/2019

Maciej Anwajler
kl. III LO

Maciej Anwajler
kl. III LO

Grzegorz Babiuch
kl. I LO

Grzegorz Babiuch
kl. I LO

Grzegorz Babiuch
kl. I LO

Grzegorz Babiuch
kl. I LO

Grzegorz Babiuch
kl. I LO

Grzegorz Babiuch
kl. I LO

Maciej Bryś
kl. I LO

Maciej Bryś
kl. I LO

Maciej Bryś
kl. I LO

Maciej Bryś
kl. I LO

Maciej Bryś
kl. I LO

Maciej Bryś
kl. I LO

Kamil Dąbek
kl. II LO

Aleksandra Golec
kl. II LO

Aleksandra Golec
kl. II LO

Aleksandra Golec
kl. II LO

Aleksandra Golec
kl. II LO

Julia Golonka
kl. III LO

Julia Golonka
kl. III LO

Aleksandra Kaczak
kl. II LO

Aleksandra Kaczak
kl. II LO

Aleksandra Kaczak
kl. II LO

Piotr Kasprzyk
kl. I LO

Aneta Krawiec
kl. I LO

Aneta Krawiec
kl. I LO

Aneta Krawiec
kl. I LO

Aneta Krawiec
kl. I LO

Aneta Krawiec
kl. I LO

Oliwia Łepska
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. III LO

Tomasz Małecki
kl. III LO

Tomasz Małecki
kl. III LO

Marcin Marek
kl. I LO

Magdalena Misiąg
kl. I LO

Magdalena Misiąg
kl. I LO

Magdalena Misiąg
kl. I LO

Magdalena Misiąg
kl. I LO

Jakub Okoń
kl. I LO

Jakub Okoń
kl. I LO

Jakub Okoń
kl. I LO

Piotr Paniec
kl. III LO

Piotr Paniec
kl. III LO

Piotr Paniec
kl. III LO

Agnieszka Pieczonka
kl. III LO

Agnieszka Pieczonka
kl. III LO

Agnieszka Pieczonka
kl. III LO

Wiktoria Pilecka
kl. I LO

Wiktoria Pilecka
kl. I LO

Wiktoria Pilecka
kl. I LO

Wiktoria Pilecka
kl. I LO

Wiktoria Pilecka
kl. I LO

Julia Siatka
kl. I LO

Julia Siatka
kl. I LO

Julia Siatka
kl. I LO

Julia Siatka
kl. I LO

Julia Siatka
kl. I LO

Julia Siatka
kl. I LO

Klaudia Skowron
kl. II LO

Klaudia Skowron
kl. II LO

Natalia Surowiec
kl. III LO

Karolina Synowiec
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Wojtek Szczęch
kl. I LO

Anatol Środa
kl. I LO

Anatol Środa
kl. I LO

Anatol Środa
kl. I LO

Anatol Środa
kl. I LO

Dalia Wójcik
kl. I LO

Dalia Wójcik
kl. I LO

Dalia Wójcik
kl. I LO

Dalia Wójcik
kl. I LO

Dalia Wójcik
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Krzysztof Zamorski
kl. I LO

 

 

 

 

 

2017/2018

Maciej Anwajler
kl. II LO

Maciej Anwajler
kl. II LO

Maciej Anwajler
kl. II LO

Maciej Anwajler
kl. II LO

Bartosz Bereski
kl. III gim.

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. I LO

Miron Czech
kl. III gim.

Kamil Dąbek
kl. I LO

Kamil Dąbek
kl. I LO

Kamil Dąbek
kl. I LO

Katarzyna Dąbek
kl. II LO

Katarzyna Dąbek
kl. II LO

Katarzyna Dąbek
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. III LO

Jakub Deryło
kl. III LO

Jakub Deryło
kl. III LO

Jakub Deryło
kl. III LO

Jakub Deryło
kl. III LO

Jakub Deryło
kl. III LO

Aleksandra Golec
kl. I LO

Aleksandra Golec
kl. I LO

Aleksandra Golec
kl. I LO

Aleksandra Golec
kl. I LO

Aleksandra Golec
kl. I LO

Aleksandra Golec
kl. I LO

Julia Golonka
kl. II LO

Julia Golonka
kl. II LO

Julia Golonka
kl. II LO

Julia Golonka
kl. II LO

Julia Golonka
kl. II LO

Julia Golonka
kl. II LO

Julia Golonka
kl. II LO

Izabela Gortych
kl. I LO

Izabela Gortych
kl. I LO

Izabela Gortych
kl. I LO

Izabela Gortych
kl. I LO

Bartosz Gospodarczyk
kl. III gim.

Bartosz Gospodarczyk
kl. III gim.

Wiktoria Jabłońska
kl. I LO

Wiktoria Jabłońska
kl. I LO

Aleksandra Kaczak
kl. I LO

Aleksandra Kaczak
kl. I LO

Aleksandra Kaczak
kl. I LO

Aleksandra Kaczak
kl. I LO

Maja Kłonica
kl. I LO

Maja Kłonica
kl. I LO

Maja Kłonica
kl. I LO

Maja Kłonica
kl. I LO

Maja Kłonica
kl. I LO

Maja Kłonica
kl. I LO

Daniel Korczak
kl. I LO

Daniel Korczak
kl. I LO

Daniel Korczak
kl. I LO

Daniel Korczak
kl. I LO

Zuzanna Kundys
kl. I LO

Zuzanna Kundys
kl. I LO

Zuzanna Kundys
kl. I LO

Zuzanna Kundys
kl. I LO

Zuzanna Kundys
kl. I LO

Zuzanna Kundys
kl. I LO

Samuel Leończyk
kl. III LO

Nikola Lupa
kl. II LO

Nikola Lupa
kl. II LO

Tomasz Małecki
kl. II LO

Tomasz Małecki
kl. II LO

Tomasz Małecki
kl. II LO

Tomasz Małecki
kl. II LO

Tomasz Małecki
kl. II LO

Rafał Niedbałowski
kl. III LO

Maksymilian Nowakowskii
kl. I LO

Maksymilian Nowakowskii
kl. I LO

Maksymilian Nowakowskii
kl. I LO

Maksymilian Nowakowskii
kl. I LO

Maksymilian Nowakowskii
kl. I LO

Maksymilian Nowakowskii
kl. I LO

Adrian Olearczuk
kl. II LO

Adrian Olearczuk
kl. II LO

Adrian Olearczuk
kl. II LO

Adrian Olearczuk
kl. II LO

Piotr Paniec
kl. II LO

Piotr Paniec
kl. II LO

Piotr Paniec
kl. II LO

Piotr Paniec
kl. II LO

Piotr Paniec
kl. II LO

Piotr Paniec
kl. II LO

Piotr Paniec
kl. II LO

Julia Passakas
kl. I LO

Julia Passakas
kl. I LO

Julia Passakas
kl. I LO

Julia Passakas
kl. I LO

Agnieszka Pieczonka
kl. II LO

Agnieszka Pieczonka
kl. II LO

Agnieszka Pieczonka
kl. II LO

Piotr Piwiński
kl. I LO

Piotr Piwiński
kl. I LO

Piotr Piwiński
kl. I LO

Piotr Piwiński
kl. I LO

Dawid Sado
kl. II LO

Dawid Sado
kl. II LO

Julia Siatka
kl. III gim.

Klaudia Skowron
kl. I LO

Klaudia Skowron
kl. I LO

Klaudia Skowron
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. II LO

Anna Zając
kl. II LO

Anna Zając
kl. II LO

Radosław Zając
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Radosław Zając
kl. I LO

Kamil Zygmunt
kl. II LO

 

 

 

 

 

2016/2017

Maciej Anwajler
kl. I LO

Maciej Anwajler
kl. I LO

Maciej Anwajler
kl. I LO

Maciej Anwajler
kl. I LO

Kacper Bałata
kl. I LO

Kacper Bałata
kl. I LO

Kacper Bałata
kl. I LO

Kacper Bałata
kl. I LO

Piotr Ciosmak
kl. III gim.

Miron Czech
kl. II gim.

Kamil Dąbek
kl. III gim.

Kamil Dąbek
kl. III gim.

Katarzyna Dąbek
kl. I LO

Katarzyna Dąbek
kl. I LO

Katarzyna Dąbek
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło
kl. II LO

Jakub Deryło,
Rafał Niedbałowski
kl. II LO

Julia Golonka
kl. I LO

Julia Golonka
kl. I LO

Julia Golonka
kl. I LO

Bartosz Gutowski
kl. III gim.

Urszula
Jachymczyk
kl. I LO

Urszula
Jachymczyk
kl. I LO

Urszula
Jachymczyk
kl. I LO

Urszula
Jachymczyk
kl. I LO

Urszula
Jachymczyk
kl. I LO

Anna Jędral
kl. III gim.

Anna Jędral
kl. III gim.

Anna Jędral
kl. III gim.

Urszula Kapusta
kl. III gim.

Urszula Kapusta
kl. III gim.

Urszula Kapusta
kl. III gim.

Anna Kobylarz
kl. I LO

Anna Kobylarz
kl. I LO

Anna Kobylarz
kl. I LO

Michał Kopeć
kl. III gim.

Jagoda Kucharzyk
kl. III gim.

Aleksandra
Leboda
kl. I LO

Samuel Leończyk
kl. II LO

Samuel Leończyk
kl. II LO

Nikola Lupa
kl. I LO

Nikola Lupa
kl. I LO

Nikola Lupa
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Tomasz Małecki
kl. I LO

Laura Mastalerz
kl. III gim.

Alicja Mazur
kl. III gim.

Alicja Mazur
kl. III gim.

Rafał Niedbałowski
kl. II LO

Rafał Niedbałowski
kl. II LO

Rafał Niedbałowski
kl. II LO

Maksymilian
Nowakowski
kl. III gim.

Piotr Paniec
kl. I LO

Piotr Paniec
kl. I LO

Piotr Paniec
kl. I LO

Piotr Paniec
kl. I LO

Piotr Paniec
kl. I LO

Piotr Paniec
kl. I LO

Agnieszka
Pieczonka
kl. I LO

Agnieszka
Pieczonka
kl. I LO

Agnieszka
Pieczonka
kl. I LO

Agnieszka
Pieczonka
kl. I LO

Wiktor Pluta
kl. III gim.

Wiktor Pluta
kl. III gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. I LO

Dawid Sado
kl. I LO

Dawid Sado
kl. I LO

Dawid Sado
kl. I LO

Kacper Sala
kl. III LO

Kacper Sala
kl. III LO

Kacper Sala
kl. III LO

Kacper Sala
kl. III LO

Kacper Solarski
kl. III gim.

Kacper Solarski
kl. III gim.

Oliwia Sorbian
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Natalia Surowiec
kl. I LO

Agnieszka
Wilczewska
kl. III gim.

Anna Zając
kl. I LO

Anna Zając
kl. I LO

Anna Zając
kl. I LO

Anna Zając
kl. I LO

Anna Zając
kl. I LO

Anna Zając
kl. I LO

Anna Zając
kl. I LO

Martyna Zając
kl. II LO

Maciej Zeliaś
kl. III gim.

Kamil Zygmunt
kl. I LO

Kamil Zygmunt
kl. I LO

Kamil Zygmunt
kl. I LO

Kamil Zygmunt
kl. I LO

Kamil Zygmunt
kl. I LO

 

 

 

 

 

 

2015/2016

Kacper Bałata
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Jakub Deryło
kl. I LO

Samuel Leończyk
kl. I LO

Rafał Niedbałowski
kl. I LO

Rafał Niedbałowski
kl. I LO

Kacper Sala
kl. II LO

Kacper Sala
kl. II LO

Kacper Sala
kl. II LO

Kacper Sala
kl. II LO

Kacper Sala
kl. II LO

Martyna Zając
kl. I LO

 

2014/2015

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Kacper Bałata
kl. II gim.

Julia Błońska
kl. III gim.

Piotr Bosak
kl. III gim.

Sara Bujczenko
kl. III gim.

Sara Bujczenko
kl. III gim.

Katarzyna Dadia
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. III gim.

Jakub Deryło
kl. III gim.

Piotr Domagała
kl. III gim.

Kacper Dywan
kl. III gim.

Kacper Dywan
kl. III gim.

Cezary Kaleta
kl. III gim.

Sara Kochowska
kl. III gim.

Samuel Leończyk
kl. III gim.

Samuel Leończyk
kl. III gim.

Katarzyna Moliszewska
kl. III gim.

Katarzyna Moliszewska
kl. III gim.

Michał Niezgoda
kl. III gim.

Alicja Nikodem
kl. III gim.

Mateusz Pluta
kl. III gim.

Mateusz Pluta
kl. III gim.

Piotr Pluta
kl. III gim.

Piotr Pluta
kl. III gim.

Julia Roman
kl. III gim.

Julia Roman
kl. III gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. II gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. II gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. II gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. II gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. II gim.

Paweł
Rosik-Rosiński
kl. II gim.

Bartosz Rożek
kl. III gim.

Kacper Sala
kl. I LO

Kacper Sala
kl. I LO

Kacper Sala
kl. I LO

Kacper Sala
kl. I LO

Katarzyna Stachurska
kl. III gim.

Agnieszka Stawiarska
kl. III gim.

Agnieszka Stawiarska
kl. III gim.

Julia Szegda
kl. III gim.

Damian Tomala
kl. III gim.

Piotr Tomczyk
kl. III gim.

Dominika Wasiak
kl. III gim.

Krzysztof Wilk
kl. II gim.

Monika Wilk
kl. III gim.

Juliusz
Własnowolski
kl. III gim.

Joanna Wrona
kl. III gim.

Joanna Wrona
kl. III gim.

Joanna Wrona
kl. III gim.

 

 

 

 

 

 

2013/2014

Artur Tarnowski
kl. II LO

 

 

 

 

 

 

2011/2012

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Adam Jedynak
kl. III LO

Maciej Rewera
kl. III LO

 

 

 

 

2010/2011

Michał Bień
kl. II gim.

Jan Bosak
kl. II gim.

Jan Bosak
kl. II gim.

Mirosław Cichoń
kl. I LO

Mirosław Cichoń
kl. I LO

Mirosław Cichoń
kl. I LO

Mirosław Cichoń
kl. I LO

Mirosław Cichoń
kl. I LO

Mirosław Cichoń
kl. I LO

Józef Czerkies
kl. II gim.

Józef Czerkies
kl. II gim.

Józef Czerkies
kl. II gim.

Adam Jedynak
kl. II LO

Adam Jedynak
kl. II LO

Dominika Paluch
kl. II gim.

Karol Piskór
kl. II gim.

Izabela Podolecka
kl. II gim.

Izabela Podolecka
kl. II gim.

Maciej Rewera
kl. II LO

Sebastian Słonina
kl. II gim.

Sebastian Słonina
kl. II gim.

Wiktor Stępień
kl. II gim.

Adrian Tarkowski
kl. II gim.

Artur Tarnowski
kl. II gim.

Artur Tarnowski
kl. II gim.

Artur Tarnowski
kl. II gim.

Artur Tarnowski
kl. II gim.

Artur Tarnowski
kl. II gim.

Weronika Trzpis
kl. II gim.

Weronika Trzpis
kl. II gim.

Marlena Wawer
kl. II gim.

Mikołaj Wrona
kl. II gim.

 

 

 

2009/2010

Jan Bosak
kl. I gim.

Jan Bosak
kl. I gim.

Jan Bosak
kl. I gim.

Mirosław Cichoń
kl. III gim.

Mirosław Cichoń
kl. III gim.

Mirosław Cichoń
kl. III gim.

Józef Czerkies
kl. I gim.

Józef Czerkies
kl. I gim.

Józef Czerkies
kl. I gim.

Józef Czerkies
kl. I gim.

Maciej Niezgoda
kl. I gim.

Maciej Niezgoda
kl. I gim.

Karol Piskór
kl. I gim.

Karol Piskór
kl. I gim.

Karol Piskór
kl. I gim.

Karol Piskór
kl. I gim.

Izabela Podolecka
kl. I gim.

Izabela Podolecka
kl. I gim.

Julia Rewera
kl. I gim.

Julia Rewera
kl. I gim.

Julia Rewera
kl. I gim.

Artur Tarnowski
kl. I gim.

Artur Tarnowski
kl. I gim.

Artur Tarnowski
kl. I gim.

Mikołaj Wrona
kl. I gim.

 

 

 

2008/2009

Mirosław Cichoń
kl. II gim.

Mirosław Cichoń
kl. II gim.

Mirosław Cichoń
kl. II gim.

Mirosław Cichoń
kl. II gim.

Mirosław Cichoń
kl. II gim.

Piotr Dzikowski
kl. II gim.

Kacper Gejzak
kl. II gim.

Kacper Gejzak
kl. II gim.

Magdalena Kijowska
kl. II gim.

Aleks Maik
kl. II gim.

Joanna Mądzik
kl. II gim.

Artur Tarnowski
kl. VI

Artur Tarnowski
kl. VI

 

2007/2008

Diana Belechowicz
kl. III gim.

Mirosław Cichoń
kl. I gim.

Mirosław Cichoń
kl. I gim.

Mirosław Cichoń
kl. I gim.

Mirosław Cichoń
kl. I gim.

Mirosław Cichoń
kl. I gim.


Piotr Dzikowski
kl. I gim.

Piotr Dzikowski
kl. I gim.

Piotr Dzikowski
kl. I gim.

Piotr Dzikowski
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Kacper Gejzak
kl. I gim.

Anna Głowacka
kl. I gim.

Anna Głowacka
kl. I gim.

Anna Głowacka
kl. I gim.

Sylwia Kalisz
kl. III gim.

Sylwia Kalisz
kl. III gim.

Magdalena Kijowska
kl. I gim.

Magdalena Kijowska
kl. I gim.

Patryk Kuzik
kl. I gim.

Patryk Kuzik
kl. I gim.

Aleks Maik
kl. I gim.

Aleks Maik
kl. I gim.

Aleks Maik
kl. I gim.

Aleks Maik
kl. I gim.

Joanna Mądzik
kl. I gim.

Jagoda Michno
kl. III gim.

Jakub Syta
kl. I gim.

Jakub Syta
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Blanka Tarnowska
kl. I gim.

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Artur Tarnowski
kl. V

Michał Złotek
kl. III gim.

 

2006/2007

Diana Belechowicz
kl. II gim.

Piotr Dzikowski
kl. VI

Sylwia Kalisz
kl. II gim.

Barbara Karyta
kl. II gim.

Jagoda Michno
kl. II gim.

Jagoda Michno
kl. II gim.

Artur Tarnowski
kl. IV

Artur Tarnowski
kl. IV

Artur Tarnowski
kl. IV

Artur Tarnowski
kl. IV

Agnieszka Tokarz
kl. II gim.

 

 

 

2005/2006

Józef Czerkies
kl. III

Józef Czerkies
kl. III

Józef Czerkies
kl. III

Józef Czerkies
kl. III

Bartłomiej Kupiec
kl. II

Bartosz Kuśmierek
kl. I gim.

Bartosz Kuśmierek
kl. I gim.

Bartosz Kuśmierek
kl. I gim.

Bartosz Kuśmierek
kl. I gim.

Bartosz Kuśmierek
kl. I gim.

Bartosz Kuśmierek
kl. I gim.

Oliwia Łukasik
kl. II

Michał Piłat
kl. II

Jakub Sulik
kl. II

Jakub Sulik
kl. II

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Artur Tarnowski
kl. III

Michał Złotek
kl. I gim.

Michał Złotek
kl. I gim.

Michał Złotek
kl. I gim.

 

 

 

 

2004/2005

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Marcin Bednarz
kl. VI

Czerkies Józef
kl. II

Jakub Sarysz
kl. III

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Artur Tarnowski
kl. II

Mikołaj Truś
kl. III

 

2003/2004

Marcin Bednarz
kl. V

Zbigniew Milarski
kl. VI

Jakub Sarysz
kl. II

Wojciech Sasiela
kl. VI

Artur Tarnowski
kl. I

 

 

2003/2004 - 2004/2005 - 2005/2006 - 2006/2007 - 2007/2008 - 2008/2009 - 2009/2010 - 2010/2011
2011/2012 - 2013/2014 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017 - 2017/2018 - 2018/2019

Grzegorz Kopański (Gregok)

grafika, muzyka, programowanie

Kontakt:          gregtbg@poczta.onet.pl         

Licznik odwiedzin: